Страшна звістка приголомшила весь колектив Видавничо-поліграфічного інституту: 5 травня 2022 р. під час несення служби в лавах ЗСУ загинула студентка групи СГ-92 Олександра Анік’єва.

З початком відкритої збройної агресії росії проти України Олександра пішла захищати Батьківщину зі зброєю в руках у лавах ТРО України, а згодом – у лавах ЗСУ.

Війна, принесена на нашу землю агресором, відбирає в нас кращих синів і дочок, рашистська наволоч намагається вкрасти в нас усе – минуле, сучасне, майбутнє; красу, мову, культуру й саме право існування на власній, Богом даній, українській землі.

Олександра мріяла стати мисткинею книги, нести гармонію й красу у цей світ. Але сталося інакше: у свої 19 квітучих літ вона загинула, захищаючи свою Батьківщину як стрілець ЗСУ.

Ми схиляємося перед її сміливістю й патріотизмом.
Викладачі, студенти, співробітники висловлюють глибокі співчуття родині Олександри.
Вічна їй пам’ять!
Слава захисникам та захисницям України!
Слава Україні!
Героям слава!