![](https://graf.kpi.ua/wp-content/uploads/2022/04/photo_2022-04_28-1.jpg)
Випускниця кафедри графіки Євгенія Полосіна створює хроніки життя України і українців у стані війни. В жанрі коміксу і плакату вона розповідає про свої емоції та враження і веде свою боротьбу з ворогом на Мистецькому інформаційному фронті
Випускниця кафедри графіки Євгенія Полосіна створює хроніки життя України і українців у стані війни. В жанрі коміксу і плакату вона розповідає про свої емоції та враження і веде свою боротьбу з ворогом на Мистецькому інформаційному фронті