МІЖНАРОДНА МИСТЕЦЬКА АКЦІЯ «ВОЛЬНАНОВА»

присвячена героїчному супротиву українського народу проти російських окупантів у російсько-українській війні та майбутньому розквіту України

ОРГАНІЗАТОРАМИ ВИСТУПАЄ КУЛЬТУРНО-МИСТЕЦЬКА СПІЛЬНОТА УКРАЇНИ

До акції залучаються професійні художники, дизайнери та студентська молодь

Мета акції: об’єднання  зусиль культурної та освітянської спільноти на культурному та інформаційному фронті у боротьбі з російською агресією за для привернення уваги усього цивілізованого світу до проблеми війни та для підтримки високого морального духу українського народу, виконання культурним фронтом своєї професійної місії.

Завдання:

• створення яскравих художніх образів, візуальних меседжів, мікс-медіа щодо висвітлення ідеї свободи нації, права на її самоідентифікацію та збереження миру у світі;

– формування національної ідентичності України;

–  висвітлення проблеми сприйняття трагедії геноциду;

• увічнення героїзму й жертовності українців;
  • збагачення історичної культурної пам’яті про захисників та загиблих під час російсько-української війни;
  • візуалізація образів майбутнього розквіту та відродження України;
  • формування у молоді активної життєвої позиції, готовності брати участь у суспільному й культурному житті на міжнародному рівні;
  • підрив інформаційної політики та послаблення моральних сил країни-агресора.

Категорії:

АРТ: живопис, анімація, ілюстрація, фотографія, мікс-медіа тощо.

ДИЗАЙН: плакат, моушн-графіка, типографіка, експериментальний дизайн, інше.

УМОВИ УЧАСТІ У АКЦІЇ:

У акції можуть брати участь роботи професійних художників, дизайнерів, студентів мистецьких навчальних закладів. Учасник (за бажанням) має заповнити реєстраційну анкету у довільній формі та надіслати роботу з коротким описом (концепцією) на адресу: art.museum.design@ukr.net (Ця адреса надана також для комунікації).

Формат файлу jpg,TIFF, (реальний розмір роботи А1), 300 dpi.

Робота може бути виконана індивідуально або колективом авторів.

Кількість поданих робіт необмежена.

Подані роботи будуть репрезентовані на сторінках фейс-бук та інстаграм музеїв України та інших медіа ресурсів.

Виставка робіт у залах музею відбудеться відразу після перемоги.

За результатами виставки буде видано каталог.

Участь безкоштовна

Мова заходу: українська, англійська.

ТЕРМІН ПОДАЧІ ЗАЯВОК: безстроковий

Місце проведення виставки: один з провідних художніх музеїв України.

Оргкомітет акції залишає за собою право оприлюднити імена організаторів, кураторів та учасників відразу після Перемоги!