![](https://graf.kpi.ua/wp-content/uploads/2021/09/photo_2021-09-08_23-20-30-1210x642.jpg)
Доцент каф. графіки Олексій Руденко є головою громадської організації яка організувала спільно із польськими колегами історичну акцію на Андріївському узвозі та на Контрактовій площі “Хотинська хода”
Доцент каф. графіки Олексій Руденко є головою громадської організації яка організувала спільно із польськими колегами історичну акцію на Андріївському узвозі та на Контрактовій площі “Хотинська хода”