До відома вступників “за сертифіками ЗНО” на кафедру “Графіки” Видавничо-поліграфічного інституту НТУУ “КПІ імені Ігоря Сікорського” (вул. Володимирська 7, 25 корпус)!
Чекаємо на Вас на другий та третій день вступної сесії з творчого випробування з “Рисунку”. Нагадуємо, що о 9:00 починається реєстрація вступників, а о 10:00 починається сам іспит. Просимо не затримуватися на творчий іспит та розраховувати точно свій час.
З собою необхідно мати захисну маску та рукавички та всі необхідні матеріали для малюнку. Заради Вашої безпеки на вході Вам будуть вимірювати температуру.
Також для визначення місця з якого Ви будуте малювати та номеру гіпсової голови буде проходити процедура жеребкування (витягування листочків з відповідними номерами).