№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові студента Теми магістерських дисертацій Посада, вчений ступінь та звання, прізвище й ініціали наукового керівника
Група СГ-71мп
1. Андрєєва Юлія Андріївна Удосконалення художньо-технічного оформлення книги Роальда Дала «Чарлі і шоколадна фабрика» Доцент, заслужений художник України, доцент   Пшеничний Ю. В.
2. Кренделєва Віра Ігорівна Удосконалення художньо-технічного оформлення книги Френка Баума  «Дивовижний чарівник країни Оз» Доцент, кандидат технічних наук, доцент  Осипова Т. Г.
3. Мартиненко Дарина Євгенівна Удосконалення художньо-технічного оформлення книги Рэя Бредбери  «Кошкина пижама» Доцент, кандидат архітектури, доцент Оляніна С. В.
4. Мельник Тетяна Олегівна Удосконалення художньо-технічного оформлення книги Марії Гріпе «Діти склодува» Доцент, кандидат мистецтвознавства Бондаренко С. Д.
5. Некраса Валерія Вікторівна Удосконалення художньо-технічного оформлення книги Nigel Suckling «The Book of the Unicorn» з використанням змішаної техніки Доцент, заслужений художник України Руденко О. В.
6. Пасечник Єлізавета Дмитрівна Розробка та художньо-технічне оформлення серії путівників по Прибалтиці «Литва. Латвія. Естонія» Старший викладач Снісаренко В. М.
7. Поліщук Надія Євгеніївна Розробка та художньо-технічне оформлення тревел буку «Kyiv-inside» Доцент, кандидат мистецтвознавства Бондаренко С. Д.
8. Рабчевська Тетяна Олександрівна Розробка та художньо-технічне оформлення книги Рабчевської Тетяни «Чарівне серце» з використанням 3D скульптинга Доцент, кандидат технічних наук, доцент Осипова Т. Г.
9. Рудник Семен Віталійович Удосконалення художньо-технічного оформлення книги Станіслава Лема «Соляріс» Доцент, кандидат мистецтвознавства Бондаренко С. Д.
10. Скороход Катерина Олексіївна Удосконалення художньо-технічного оформлення збірки казок  «Сын ветра. Сказки Центральной и Южной Африки» Доцент, заслужений художник України, доцент  Пшеничний Ю. В.
11. Ціхоцький Юрій Ігоревич Удосконалення художньо-технічного оформлення календаря «Символіка трипільської кераміки» Доцент, заслужений художник України Руденко О. В.
12. Чиренко Маргарита Юріївна Удосконалення художньо-технічного оформлення збірки поезій Théophile Gautier «Émaux et Camées» Доцент, заслужений художник України Руденко О. В.
13. Яхно Віталій Валерійович Удосконалення художньо-технічного оформлення української народної казки  «Котигорошко» Доцент, кандидат мистецтвознавства Бондаренко С. Д.
14. Рашид Дерін Махмуд Рашид Удосконалення художньо-технічного оформлення книги Макса Брукса «Мировая война Z» Іmprovement of the artistic and technological design of the book «World War Z» Max Brooks Доцент, заслужений художник України, доцент Пшеничний Ю. В.
Група ЗГ-з71мп
1. Гусак  Катерина Василівна Розробка та  художньо-технічне оформлення книги  «Кава у просторі та часі» Доцент, кандидат архітектури, доцент Оляніна С. В.
2. Заєць Тетяна Дмитрівна Розробка та  художньо-технічне оформлення дитячої гри  «Восьминіжок» Доцент, кандидат технічних наук, доцент  Осипова Т. Г.
3. Харченко Олександра Сергіївна Розробка та  художньо-технічне оформлення стайлгайду для компанії «Сонце» Доцент, заслужений художник України Руденко О. В.