№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові студента Теми магістерських дисертацій Посада, вчений ступінь та звання, прізвище й ініціали наукового керівника
Спеціальність: 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація

освітня програма (спеціалізація): Образотворче мистецтво

Група CГ-91мп
1. Адаменко Олександр Павлович  Візуальний ряд та рішення комп’ютерної гри «My winter adventure»  Старший викладач, заслужений художник України Лавро К. Т.
2. Кривопиша Леся Дмитрівна

Художньо-технічне оформлення авторської збірки поезії «В позе лотоса выстоять»  Професор, в.о. зав. кафедри, доктор мистецтвознавства, доцент Оляніна С. В.
3. Гнатенко Мар`яна Олегівна Художньо-технічне оформлення та поліграфічне виконання книги Володимира Галайчука «Українська міфологія»  Доцент, заслужений художник України, Руденко О. В.
4. Дубініна Анастасія Володимирівна Сучасне оформлення «Літопису Руського за Іпатським списком» Л. Махновця  Професор, в.о. зав. кафедри, доктор мистецтвознавства, доцент Оляніна С. В.
5. Новицька Тетяна Григорівна Художньо-технічне оформлення та виготовлення енциклопедії «Дитяча енциклопедія динозаврів»  Доцент, кандидат мистецтвознавства, доцент Шалінський І. П.
6. Піун Владислава Вадимівна Репринт та художнє оформлення праці Б. В. Валуєнка 1992 року «Композиція видання. Мистецтво зовнішнього оформлення книги»  Доцент, заслужений художник України, доцент Пшеничний Ю. В.
7. Пометій Альона Олександрівна Удосконалення художньо-технічного оформлення книги Ганни Чубач «Абетка» з використанням інтерактивних елементів  Доцент, кандидат технічних наук, доцент Осипова Т. Г.
8. Поташева Катерина Сергіївна Художньо-технічне оформлення та поліграфічне виконання видання «Українські народні казки»  Доцент, кандидат мистецтвознавства, доцент Шалінський І. П.
9. Рубан Ірина Тимофіївна Художньо-технічне оформлення та поліграфічне виконання видання «Післяморок» Харукі Муракамі  Професор, в.о. зав. кафедри, доктор мистецтвознавства, доцент Оляніна С. В.
10. Тарасенко Маргарита Володимирівна Сучасний досвід оформлення німецької класичної літератури періоду Реформації на прикладі поеми С. Брандта «Корабель дурнів»  Доцент, кандидат мистецтвознавства Овчаренко О. І.
11. Топтуненко Аліса Едуардівна  Художньо-технічне оформлення сучасного щоденника для дівчинки «Як стати супер дівчинкою»  Старший викладач, заслужений художник України Лавро К. Т.
12. Фукс Тетяна Борисівна Художньо-технічне оформлення книги Олівера Сакса «Чоловік, який сплутав дружину з капелюхом, та інші історії з лікарської практики»  Професор, в.о. зав. кафедри, доктор мистецтвознавства, доцент Оляніна С. В.
13. Шабельник Аліна В`ячеславівна Художньо-технічне оформлення сучасного ілюстрованого видання на прикладі оформлення видання на основі оповідання Д.Р. Кіплінга «Кіт, що гуляв сам по собі»  Професор, в.о. зав. кафедри, доктор мистецтвознавства, доцент Оляніна С. В.
14. Сє Чжочжао Сучасні підходи до ілюстрування та технічного оформлення китайських народних казок  Доцент, заслужений художник України, Руденко О. В.