023 ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО,

ДЕКОРАТИВНЕ МИСТЕЦТВО, РЕСТАВРАЦІЯ

В лавах студентів НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» можна пізнавати неймовірний та захопливий світ художньої творчості – вчитись малювати, опановувати таємниче мистецтво ілюстрування книги, веб-ресурса, мультимедійного видання або будь-якого інформаційного продукту, який ти можеш собі уявити.  Навчальний процес здійснюється згідно Освітньої програми “Образотворче мистецтво”. Ти будеш вивчати рисунок і перспективу, живопис, композицію видання, мистецтво шрифту й орнаменту, історію мистецтв та інші дисципліни художнього спрямування, а також суміжні видавничо-поліграфічні дисципліни. Студенти набувають майстерності художників-графіків, ілюстраторів, оформлювачів, шрифтовиків, дизайнерів друкованої продукції, художніх редакторів, видавничих працівників. #КПІСтіна уздовж вулиці Політехнічної – робота саме таких майстрів, студентів спеціальності «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація».

Програма творчого конкурсу зі спеціальності 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація для вступу у 2021 році складається з двох предметів: рисунок (гіпсова голова) та живопис (натюрморт). Творчі іспити будуть проходити за складеним розкладом, згідно ключових дат. Реєстрація на творчий конкурс розпочинатиметься з 18-19 червня, слідкуйте за новинами на нашому сайті та pk.kpi.ua

Ключові дати

Сертифікати ЗНО

Освітня програма