023 ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО, ДЕКОРАТИВНЕ МИСТЕЦТВО, РЕСТАВРАЦІЯ

Якщо ти хочеш продовжити навчання після одержання диплому «бакалавра», то ти можеш вступити до кафедри “Графіки” КПІ ім. Ігоря Сікорського на 1 курс магістратури. Ти будеш здобувати наступний рівень вищої освіти – рівень магістра за освітньо-професійно програмою “Образотворче мистецтво”.

Навчання на цьому освітньому рівні триває 1 рік 4 місяці.

Якщо ти вступаєш до магістратури, тобі потрібно буде складати єдиний вступний іспит з іноземної мови (ЄВІ) у формі ЗНО, а для цього — зареєструватись для проходження ЄВІ з 11 травня до 03 червня (до 18.00) та 30 червня скласти англійську, німецьку, іспанську або французьку мови. Цього року єдиний вступний іспит з іноземної мови мають скласти всі вступники до магістратури КПІ ім. Ігоря Сікорького без виключень. Єдиний вступний іспит з іноземної мови або просто ЗНО з іноземної мови для вступу до магістратури буде проводитись за тією ж програмою, що і для вступу на перший курс на базі повної загальної середньої освіти, окрім частин «Писемне мовлення» та «Розуміння мови на слух». Вступники до магістратури складатимуть лише частини «Читання» та «Використання мови». Цього року можна зарахувати результаті ЄВі 2020 та 2021 років.

Ти вирішив змінити фах після одержання диплому бакалавра? Додаткове вступне випробування цього року складати не потрібно. Але скласти вступне фахове випробування потрібно обов’язково.

Цього року документи для вступу до магістратури подаються виключно електронно. За державним замовленням можна подати до 5 заяв, кількість заяв за коши фізичних та/або юридичних осіб не обмежена.

ВСТУП НА СПЕЦІАЛЬНІСТЬ 023 ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО, ДЕКОРАТИВНЕ МИСТЕЦТВО, РЕСТАВРАЦІЯ

Для того, щоби вступити на навчання на спеціальність 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація потрібно скласти іноземну мову (ЄВІ) і вступне фахове випробування (ЄФВВ) та подати документи у визначені строки.

  • Зареєструватись для проходження ЄВІ з 11 травня до 03 червня (до 18.00)
  • Скласти іноземну мову 30 червня.
  • Зареєструвати електронний кабінетз 1 липня.
  • Подати заяви для вступу можна буде з 15 липня до 23 липня включно.
  • Вступні випробування за обраним фахом можна буде скласти з 24 липня до 30 липня включно відповідно до розкладу робіт атестаційних комісій.\

Детальніше про порядок реєстрації на ЄВІ/ЄФВВ >>

Покрокова інструкція реєстрації та подання електронних заяв для вступників до магістратури через електронний кабінет >>

Детальніше про вступ на 1-й курс магістратури на сайті Приймальнох комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського

Питання та відповіді щодо вступу до магістратури у форматі ЗНО

Процедура реєстрації на ЄВІ/ЄФВВ випускників КПІ ім. Ігоря Сікорського, які бажають вступити до магістратури

Процедура реєстрації на ЄВІ/ЄФВВ вступників до магістратури, які завершили навчання у попередні роки або вступають після завершення цього року іншого закладу вищої освіти

ТАБЛИЦЯ відповідності Переліку напрямів, за якими здійснювалася підготовка фахівців у вищих навчальних закладах за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра (Перелік 2010) Переліку галузей знань і спеціальностей, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти (Перелік 2015)

FAQ] Про объединение сканов в один PDF-файл средствами Mac OS X – Проект AppStudioПерелік документів для вступупу на магістратуру